Utama   |   Info  >  Organisasi

PENTADBIR SEKOLAH

Dato' Haji Haidzir bin Hussin, DIMP., SMP.

Pengetua Cemerlang
Dato' Haji Haidzir bin Hussin, DIMP., SMP.

Pengalaman Kerja

  1. 1986 - 1987  Guru di SMK Maran Pahang
  2. 1988 - 1996  Guru di SMK Abdul Rahman Talib, Kuantan, Pahang
  3. 1996 - 2004  Pengetua di SMK Merapoh Kuala Lipis
  4. 2004 - 2010  Pengetua di SM Teknik Sultan Hj. Ahmad Shah, Kuala Lipis
  5. 2010 - 2010  Pengetua di SM Teknik Setapak, Kuala Lumpur
  6. 2011 - 2012  Pengetua di SMK Clifford, Kuala Lipis, Pahang
  7. 2013 - kini  Pengetua di Sekolah Sultan Alam Shah, Putrajaya

En. Mohd Noor Hakim bin Ismail

Guru Penolong Kanan Akademik
En. Mohd Noor Hakim B. Ismail

Pengalaman Kerja

  1. 1984 - 1990 : B.Ed [Hons.] English Language & Literature, University of Exeter, United Kingdom
  2. 1979 - 1983 : Sekolah Alam Shah Kuala Lumpur
  3. 1974 - 1978 : SK Sultan Abdullah Kuantan
  4. 1973 : SRJK [Inggeris] Sg Lembing Pahang
  5. 1990 - 2009  : SM Sains Dungun, Terengganu
  6. 2009 - 2010  : SM Sains Tuanku Jaafar

En. Zulkifli Aman

Guru Penolong Kanan Hal Ehwal Murid
En Zulkifli Aman

Pengalaman Kerja:

  1. 1993-2006 : Guru biasa di Sekolah Sultan Alam Shah.
  2. 2006-2009 : Penolong Kanan Kokurikulum di Sekolah Sultan Alam Shah.
  3. 2009-2014: Guru cemerlang di Sekolah Sultan Alam Shah.
  4. 2015 -jun 2016: Guru di Sekolah Sultan Alam Shah.
  5. Julai 2016 - kini : Penolong Kanan HEM di Sekolah Sultan Alam Shah.
  6. Rumusan : 1993 - 2016 - Mengajar di Sekolah Sultan Alam Shah.

Tn. Hj. Kamal bin Md. Rahim

Guru Penolong Kanan Kokurikulum
Tn. Hj. Kamal B. Md. Rahim

Pengalaman Kerja:

  1. 1982 : Mengajar di SMK Long Lama Miri Sarawak
  2. 1985 - 86 : Mengajar di SMK St. Luke Sri Aman Sarawak
  3. 1987 : Mengajar di SMK Selandar Melaka
  4. 1988 - 1991 : Sambung belajar di ITM Shah Alam
  5. 1991 : Mengajar di Sekolah Alam Shah Cheras Julai
  6. 2003 - kini : Mengajar di Sekolah Sultan Alam Shah Putrajaya

En. Asmadira bin Hashim

Guru Kanan Mata Pelajaran (Jabatan Bahasa)
En Asmadira bin Hashim

Pengalaman Kerja

  1. 1998 - 1999 : Sek Men Sains Teluk Intan
  2. 2000 - 2007 : Sek Men Sains Selangor
  3. 2008 - kini : Sekolah Sultan Alam Shah

Pn. Hjh. Zaini bt Razak

Guru Kanan Mata Pelajaran (Jabatan Sains & Matematik)
Pn Zaini bt Razak

Pengalaman Kerja

  1. 1983 - 1988 : Sekolah Sultan Abdul Halim Jitra, Kedah
  2. 1989 - 1999 : Sekolah Sultan Muhammad Jiwa, Sg Petani, Kedah
  3. 2004 : Sekolah Berasrama Penuh Integrasi Kubang Pasu, Bukit Kayu Hitam, Kedah
  4. 2005 - kini : Sekolah Sultan Alam Shah

Pn. Masni bt. Khamis

Guru Kanan Mata Pelajaran (Jabatan Sains Kemanusiaan)
Pn Masni bt Khamis

Pengalaman Kerja

  1. 1988 : Sek Men Tuanku Syed Putra
  2. 1989 - kini : Sekolah Sultan Alam Shah

Tuan Haji Azmi Rais bin Ninggal

Guru Kanan Mata Pelajaran (Jabatan Teknik & Vokasional)
Tuan Haji Azmi Rais bin Ninggal

Pengalaman Kerja

  1. 1992 - 1993 : SMK St. Gabriel, Kuala Lumpur
  2. 1994 - kini : Sekolah Alam Shah, Kuala Lumpur / Sekolah Sultan Alam Shah Putrajaya

PENGURUSAN SEKOLAH


Pengurusan Sekolah

Pengerusi En Haidzir B Hussin
Timbalan Pengerusi En. Mohd Noor Hakim bin Ismail
Naib Pengerusi En. Salleh B Ismail
Hj. Kamal bin Md. Rahim
Setiausaha Pn. Masni bt. Khamis
Ahli

Pn. Hjh. Zaini bt. Razak
Hj. Azmi Rais B Ninggal
En. Asmadira B Hashim
En Azizan bin Abdul Aziz [Ketua Pembantu Tadbir Kanan]

Sekolah Kecemerlangan Global

Setiausaha Pn Masariah Mispari
Pen. Setiausaha Pn Nik Anita Che Hamid
AJK

En Ramli B Ahmad
Datin Rosany @ Niky Bt Abdullah

Jawatankuasa Pemandu ‘Future Class Rooms’

Penyelaras Pn Farah Asnida Bt Che Shariff
AJK SEMUA GKMP
En Mahazir B Othman
Pn Norsyidah Bt ABDULLAH
Pn Khoo Poh Suan
Pn Hjh Aminah Bt Md Noor
Pn Hjh Sarminah Bt Salim
Pn Maslinda Bt Misran

Sekolah Berprestasi Tinggi

Setiausaha Pn Norasiah Bt Ambia
Pen Setiausaha Pn Azie Nurul Akhtar Bt Nabir
Ahli Cik Chin Siew Siew  [S/U Kokurikulum]
Pn Rusilawati Moin  [S/U Peperiksaan]
Pn Eliza Khamis  [Pendokumentasian Program]
Pn Faniza Ibrahim  [Pengurusan Hubungan Antarabangsa]

Mesyuarat Guru

Setiausaha Pn Atifah Bt Mohd
Pen Setiausaha Pn Nurul Aini Bt Zainuddin
Ahli Semua Guru

Pengurusan Sekolah Bestari

Penyelaras Bestari En Mahazir B Othman
Penolong Penyelaras 1/Cyber Brigade En Mohd Fazly b Mustapha
Penolong Penyelaras 2/Cyber Brigade En Mohamad Firdaus B Alias
AJK En Sivaneshwaran Jayabalan
AJK En Zainal B Atin

Laman Web SAS

Setiausaha Pn Khoo Poh Suan
Pen Setiausaha Pn Zairulhusni Bt Wan Zein
En. Sivaneshwaran a/l Jayabalan

Jawatankuasa Pemilihan Pelajar Tingkatan 1

Setiausaha Pn Rusuwati @ Roswati Bt Othman
Pn Hjh Samsiah Bt Radiman

Perhimpunan Rasmi/Harian

Setiausaha En Fadzil B Abdul Rahman
En Shaiful Putra B Zakaria

Pengurusan Data

Guru Data Pn Mahfuzah Bt Che Cob
Pembantu Pengurusan Data Pn Azwin Bt Shamsuddin
Pen Setiausaha En. Mohamed Azrul bin Abdul Malek  [RETAN/HRMIS,APDM]
En. Azizan bin Abdul Aziz (HRMIS)
Pn. Mimi Hairinna Bt Abdul Hamid  [APDM/SPS]
Pn Azwin Bt Shamsuddin  [APDM/SPS]
Pn. Rusilawati Bt Moin  [ISIS]
Cik Chin Siew Siew  [ISIS/CIS]
Pn. Norsyidah Bt Abdullah  [eSPLG]
Pn Nurazila Azis  [Perjawatan/ePangkat]

Pengurusan Kualiti

Pengurus Kualiti En Shahrul Nizam B Abu Juhari
PK 01 Penyelaras PdP Setiausaha Kurikulum
PK 02 Penyelaras Pencerapan PdP GKMP Sains & Matematik
PK 03 Penyelaras Jadual Waktu Setiausaha Jadual Waktu
PK 04 Penyelaras Peperiksan Setiausaha Peperiksaan
PK 05 Penyelaras Panitia Setiausaha Kurikulum
PK 06 Penyelaras Semakan Hasil Kerja Murid Pn Roslia Ahmad
PK 07 Penyelaras Pembangunan Staf S/U LADAP
PK 08 Penyelaras PSS Guru Media
PK 09 Penyelaras Pengurusan B & K Pn Mazliza Bt Abd Rahim
PK 10 Penyelaras Penguruan Aduan Pelanggan Dr Muhammad Hafiz B Bakar
PK 11 Penyelaras Pengurusan Mesyuarat Setiausaha Mesyuarat Guru
PK 12 Penyelaras Pengurusan Aset Kerajaan En Mohd Shubqy b Yussof
PK 13 Penyelaras Pengurusan Dokumen & Rekod Sekolah En Abu Mansor Al Maturidi B Taib
PK 15 Penyelaras Pengurusan Perolehan & Pembelian En Azizzan B Abdul Aziz

Pengurusan Kewangan dan Akaun

Setiausaha En. Azizan bin Abdul Aziz (Akaun Kerajaan)
AJK Semua GKMP
Pn. Maswita Bt Awang  [Akaun Asrama/eSKPB]
Pn. Nurazila bt Azis  [Akaun SUWA/ Stok]
En. Mohd Shubqy bin Yussof  [Stok Asrama]
En Abdul Halim B Md Arof  [Stok Makmal]
Juruaudit Dalaman Pn Siti Zarida Bt Ishak
En Ramli B Ahmad

Jawatankuasa Sebutharga/Tender

Setiausaha En. Azizan bin Abdul Aziz
AJK Semua PK & GKMP

Jawatankuasa Pengurusan Aset Kerajaan

Pegawai Aset 1 En Mohamad Shubqy B Yussuf
Pegawai Aset 2 En Sivaneshwaran A/L Jayabalan
AJK Semua PK
Semua GKMP
Ketua Pembantu Tadbir
Pembantu Makmal Kanan
Penyelia Asrama Kanan
En Zainal B Atin
Pn Rusowati Othman  [S/U Surau]
Cik Rosliza Bt Ishak  [Kuarters]
Pn Azlina Nashriby Bt Mohd Baharom  [Pusat Sumber]
En Mohd Saufi B Othman  [S/U Sukan]

Pengurusan Sumber Manusia/LADAP

Setiausaha 1 Pn Nor Aishah Bt Mahad
Setiausaha 2 Pn. Nurul Hayati Bt Ibrahim  [eSPLG]
Ahli Semua GKMP

Pengurusan Guru Bertugas Harian

Setiausaha Pn Nik Anita Bt Che Hamid
AJK Guru-Guru Bertugas Harian

Pengurusan Hubungan Luar/Lawatan Delegasi Luar

Setiausaha Pn Norlizawaty Baharin
Pen Setiausaha En Shaiful Putra B Zakaria
AJK En Adlan Hidayah B Abd Halim
Datin Rosany @ Niky Bt Abdullah
Pn Iza Shah Riana Bt Idris

Majlis Guru Cemerlang, Kajian Tindakan, Kualiti, Inovasi & Kreativiti

Penyelaras Pn. Masariah bt. Mispari, KMN
Ahli SEMUA GURU CEMERLANG

Majlis Memartabatkan Bahasa Melayu Memperkasakan Bahasa Inggeris (MBMMBI)

Setiausaha En Asmadira B Hashim
AJK Semua Guru Bahasa Melayu dan Bahasa Inggeris

Standard Kualiti Pendidikan Malaysia [SKPM]

Setiausaha Penolong Kanan
AJK Penolong-Penolong Kanan
GKMP
Setiausaha Kurikulum
Setiausaha HEM
Setiausaha Kokurikulum
Setiausaha SBT
Pengerusi MGC

Keceriaan Bilik-Bilik Khas

DEWAN PUTRA PERDANA
Penyelaras En Banchakorn A/L Sombon
Pn. Siti Zakiah Hayati Bt Abu Bakar
   
AUDITORIUM
Penyelaras En Kho Chiew Tong
Cik Norwati Bt Manaf
   
BILIK TUTORIAL
Penyelaras Pn Farah Asnida Bt Che Shariff
   
BILIK GERAKAN UTAMA
Penyelaras Pn Atifah Bt Mohamad
   
BILIK KURIKULUM
Penyelaras Pn Hjh Aini Farin Bt Ahmad Khairudin
   
PERSADA MATEMATIK TAMBAHAN
Penyelaras Pn Rohani Bt Md Nor
   
BILIK AKSES KENDIRI - BAHASA MELAYU
Penyelaras Pn Iza Shah Riana Bt Idris
   
BILIK SELF ACCESS LEARNING
Penyelaras Pn Faniza Bt Ibrahim
   
PERSADA WARISAN
Penyelaras Pn. Masariah Bt Mispari
   
BILIK DOKUMENTASI
Penyelaras Pn Siti Dzaliha Bt Minhat
Pn Nabilah Bt Mukhtar
   
BILIK KAUNSELING
Penyelaras En. Syahirul Naim B Ibrahim
Pn. Mazliza Bt Abd Rahim
   
PERSADA ALAM
Penyelaras En. Zulkifli bin Aman
   
BILIK SPBT
Penyelaras Pn Hjh. Aminah bt Mohd Noor
   
GALERI SAS
Penyelaras Pn Noor Izatul Hanim Bt Md Rashadi
   
PUSAT SUMBER
Penyelaras Pn. Azlina Nashriby bt. Mohd Baharom
   
BILIK PEPERIKSAAN / BILIK CETAK
Penyelaras Pn. Rusilawati Bt Moin
   
MAKMAL KOMPUTER/PERSADA BESTARI/PUSAT AKSES/
Penyelaras En. Mahazir B Othman
   
SCIENCE SUITE
Penyelaras Pn. Haziah Bt Awang Lah
   
KOPERASI SAS
Penyelaras Pn. Eliza Bt Khamis
   
PERSEKITARAN PAVILION
Penyelaras En. Mohd Saufi B Othman
   
PERSADA PENDIDIK TINGKAT BAWAH
Penyelaras Pn. Norhizan Bt Md Dawa
   
PERSADA PENDIDIK TINGKAT SATU
Penyelaras Pn Nor Jahan Bt Besar
   
BILIK PENDIDIKAN SENI
Penyelaras Pn. Azwin bt. Shamsudin
   
BILIK MUZIK
Penyelaras En. Banchakorn A/L Sombon
   
MAKMAL BAHASA
Penyelaras En. Kho Chiew Tong
   
BILIK WIND ORKESTRA
Penyelaras Pn. Nik Anita bt. Che Hamid
   
PERSADA ICT
Penyelaras En Mohd Fazly B Mustapha
   
PERSADA BESTARI (Bilik Kerja Guru)
Penyelaras En. Mohd Firdaus B Alias
   
BILIK JAMUAN VIP
Penyelaras Pn Rusowati Bt Othman
   
BILIK R&D
Penyelaras Pn. Samsiah Radiman
   
BILIK ROBOTIK
Penyelaras En. Shahrizan B Salim
   
PERSADA MATEMATIK
Penyelaras Pn Maslinda Misran
   

Setiausaha Majlis Rasmi/Khas

Majlis Anugerah Cemerlang Pn Haslinda Abu Hassim
Malam Selingkar Kasih Pn Noor Izatul Hanim Bt Md Rashadi
Majlis Pelantikan Pengawas Pn. Hjh Rohani Bt Md. Nor
Kejohanan Olahraga Ke 46 En. Mohd Saufi b Othman
Majlis Anugerah Kokurikulum Pn Roslia Bt Ahmad
Karnival Usahawan Muda Pn Norsyidah Abdullah
Program Sembelihan Dr. Muhammad Hafiz bin Bakar
Munajat Perdana En. Abu Mansor Al-Maturidi bin Taib
Majlis Khatam Quran En. Ramli B Ahmad
Bulan Patriotisme Pn. Masariah Mispari
Pendaftaran Tingkatan 1 Penyelaras Tingkatan 1
Pendaftaran Tingkatan 4 Penyelaras Tingkatan 4
Mesyuarat Agung Koperasi Pn. Eliza Bt Khamis
Mesyuarat Agung PIBG Pn. Noor Izatul Hanim Bt Md Rashadi
Program Pasca PT3 Pn Nor Aishah Bt Mahad
Penyelaras Tingkatan 3
Hari Akademik En Syahirul Naim B Ibrahim

Perkhemahan Perdana & Pertandingan Kawad Kaki

En Adlan Hidayah B Halim
Majlis Sambutan Hari Raya Pn Mazliza Bt Abd Rahim
Majlis Izin Ilmu PT3 Pn Nor Aishah Bt Mahad
Penyelaras T3
Majlis Izin Ilmu SPM Pn Mazliza Bt Abd Rahim
Penyelaras Tingkatan 5
Majlis Sireh Pulang Ke Gagang Pn Nor Aishah Bt Mahad
Perkampungan Ilmu Pn. Mazliza Bt Abd Rahim
En Syahirul Naim B Ibrahim
Program Mencintai Ilmu/NILAM Pn. Azlina Nashriby bt. Mohd Baharom
Old Boys’ Weekend En. Mohd Saufi B Othman

Setiausaha bertanggungjawab mendokumentasikan setiap tugasan di bawah kepimpinannya dan serahkan kepada Penolong Kanan dua (2) minggu setelah majlis berlangsung untuk semakan sebelum dijilid dan disimpan dalam Bilik Kurikulum.

KAKITANGAN SEKOLAH


Kakitangan Akademik

Bil. Nama Jawatan
1 HAIDZIR BIN HUSSIN PENGETUA
2 MOHD NOOR HAKIM BIN ISMAIL  PENOLONG KANAN
3 SALLEH BIN ISMAIL PENOLONG KANAN HEM
4 KAMAL BIN MD. RAHIM    PENOLONG KANAN KOKURIKULUM
5 ASMADIRA BIN HASHIM                             KETUA BIDANG BAHASA
6 MASNI BT. KHAMIS                  KETUA BIDANG KEMANUSIAAN
7 ZAINI BT. RAZAK   KETUA BIDANG SAIN DAN MATEMATIK
8 AZMI RAIS BIN NINGGAL KETUA BIDANG TEKNIK DAN VOKASIONAL
9 ABU MANSOR AL-MATURIDI BIN TAIB  GURU
10 ADLAN HIDAYAH BIN HALIM GURU
11 AHMAD SHAH BIN ABDUL RAHMAN GURU
12 AINI FARIN BT. AHMAD KHAIRUDIN GURU
13 AMINAH BINTI MOHD NOOR        GURU
14 ATIFAH BINTI MOHD GURU
15 AZIE NURUL AKHTAR BINTI NABIR                         GURU
16 AZLINA NASHRIBY BINTI MOHD BAHARUM    GURU
17 AZWIN BINTI SHAMSUDIN            GURU
18 BANCHAKORN A/L SOMBON GURU
19 CHIN SIEW SIEW              GURU
20 ELIZA BINTI KHAMIS GURU
21 FANIZA BT IBRAHIM   GURU
22 FARAH ASNIDA BT CHE SHARIFF    GURU
23 HASLINDA BT. ABU HASSIM     GURU
24 HAZIAH BT AWANG LAH        GURU
25 IZA SHAH RIANA BINTI IDRIS   GURU
26 KHO CHIEW TONG GURU
27 KHOO POH SUAN        GURU
28 MAHAZIR BIN OTHMAN                GURU
29 MAHFUZAH BTE CHE COB               GURU
30 MARWANI BT. MAT NASIR                    GURU
31 MASARIAH BINTI MISPARI                             GURU
32 MASLINDA BINTI MISRAN                     GURU
33 MAZLIZA BINTI ABDUL RAHIM GURU
34 MD FADZIL BIN AB. RAHMAN                     GURU
35 MIMI HAIRINNA BT ABDUL HAMID           GURU
36 MOHD NASRUL HAKIM BIN MOHAMAD ZAHIR                            GURU
37 MOHD SAUFI BIN OTHMAN GURU
38 MOHAMAD FIRDAUS BIN ALIAS GURU
39 MUHAMMAD HAFIZ BIN BAKAR       GURU
40 MUHAMMAD RIZAL BIN JUSAH               GURU
41 NABILAH BINTI MUKHTAR    GURU
42 NIK ANITA BT. CHE HAMID GURU
43 NOOR IZATUL HANIM BT. MD RASHADI        GURU
44 NORASIAH BT. AMBIA                     GURU
45 NOR AISHAH BT MAHAD GURU
46 NOR AZLINA BT.SAPIAN @ IBRAHIM GURU
47 NORHIZAN BT. MOHD DAWA                             GURU
48 NORJAHAN BINTI BESAR                         GURU
49 NORLIZAWATY BINTI BAHARIN             GURU
50 NORSYIDAH BINTI ABDULLAH                           GURU
51 NORWATI BINTI MANAF     GURU
52 NURUL AINI BINTI ZAINUDIN GURU
53 NURUL HAYATI BINTI IBRAHIM       GURU
54 NURUL SAZWANI BINTI IDRIS               GURU
55 RAMLI BIN AHMAD             GURU
56 ROHANI BT. MD. NOR       GURU
57 ROSANY@NIKY BINTI ABDULLAH GURU
58 ROSLIA BT. AHMAD       GURU
59 ROSMALIZAWATI BINTI SAFIN GURU
60 RUSILAWATI BINTI MOIN                          GURU
61 RUSUWATI @ ROSWATI BT. OTHMAN                          GURU
62 SAMSIAH BT. RADIMAN           GURU
63 SARMINAH BT. SALIM             GURU
64 SHAHRIZAN BIN SALIM                       GURU
65 SHAIFUL PUTRA BIN ZAKARIA                        GURU
66 SHARUL NIZAM BIN ABU JUHARI          GURU
67 SITI DZALIHA BINTI MINHAT GURU
68 SITI ZARIDA BINTI ISHAK           GURU
69 SYAHIRUL NAIM BIN IBRAHIM GURU
70 ZAIRULHUSNI BINTI WAN ZEIN @ MD ZAIN  GURU
71 ZULKIFLI BIN AMAN      GURU

Kakitangan Sokongan

BIL NAMA JAWATAN
1 AZIZAN BIN ABDUL AZIZ KETUA PEMBANTU TADBIR
2 ZAINAL BIN ATIN  PENOLONG JURUTERA
3 ROBIAH BT. HJ. MD. TAHIR     KETUA PENYELIA ASRAMA
4 ABD. HALIM BIN MAT AROF PEMBANTU MAKMAL
5 MOHD ISMAIL BIN SISAR   PEMBANTU MAKMAL
6 NURAZILA BINTI AZIS PEMBANTU TABIR P/O
7 SIVANESHWARAN A/L JAYABALAN JURUTEKNIK
8 ROSMAWATI BT. IBRAHIM PEMBANTU MAKMAL
9 NURUL ASYIKIN BINTI MOHD SUIB    PEMBANTU MAKMAL
10 AZRIN SYAHANIS BINTI MOHAMMAD ARIFFIN       PEMBANTU MAKMAL
11 TIMANG BINTI KALAMI PEMBANTU MAKMAL
12 KAMALIA BINTI KAMARUDDIN PEMBANTU MAKMAL
13 MOHD NAZRI BIN ZAKARIA PEMBANTU MAKMAL
14 MASWITA BINTI AWANG PEMBANTU TADBIR KEWANGAN
15 NORAINI BINTI MAD ZIN    PENYELIA ASRAMA
16 MOHAMAD SHUBQY BIN YUSSUF PENYELIA ASRAMA
17 ROSLIZA BINTI ISHAK PEMBANTU TADBIR P/O
18 MOHAMED AZRUL BIN ABDUL MALEK    PPEMBANTU TADBIR RENDAH
19 MUHAMMAD ABDUL HIKAM BIN ABDULLAH    PEMBANTU OPERASI
20 ISMAIL BIN MAHD SARAP  PEMBANTU OPERASI
21 RAZALI BIN ASOM    PEMBANTU OPERASI
22 MOHAMAD ARIF BIN AMAT PEMBANTU OPERASI
23 SITI ZAKIAH HAYATI BINTI ABU BAKAR       PEMBANTU OPERASI
24 ABDUL RASID BIN JUNOS PEMBANTU OPERASI
25 ABD RAZAK BIN SANUSI  PEMANDU KENDERAAN
26 MOHD SHAHNIZAM BIN AB RAHMAN PEMANDU KENDERAAN
27 SYAHRUL BARIAH BINTI ABDULLAH PAKRI  PEMBANTU OPERASI
28 MD. JAILANI BIN SULAIMAN TUKANG MASAK